نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی با حضور بیش از 200 شرکت در محل نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار گردید.

این نمایشگاه، از بزرگ ترین و بی نظیرترین نمایشگاه های کشاورزی سطح کشور می باشد چرا که بخش کشاورزی به عنوان موتور محرک رشد و توسعه ی اقتصادی همواره جایگاه ویژه ای در تمام دنیا دارد که میتواند نقش اساسی را در اقتصاد پایدار ایفا نماید و نیز بوسیله ی ارتباطات گسترده با سایر بخش های اقتصادی می تواند با رشد خود، زمینه ی تولید ثروت، ایجاد بازار و ارزآوری را فراهم کند و همینطور فرصتی خوب برای کشاورزان، بهره برداران، متخصصان و کارشناسان این حوزه برای آشنایی بیشتر با آخرین دستاوردها و فناوری های کشاورزی است.

در این رخداد تولیدکنندگان، فعالان برتر بخش کشاورزی کشور از استان های فارس، تهران، آذربایجان شرقی، قم، اصفهان، خراسان رضوی، همدان و البرز و …. حضور داشتند.
گروه شرکت های فراز آسمان نیز همانند سال های گذشته و باهدف ارائه آخرین خدمات و دستاوردهای خود و نیز با کمک به توسعه پایدار صنعت کشاورزی و اقتصاد کشور، در این نمایشگاه با تمام وجود حضور داشته است.

در سال 1402 نیز همانند سال های گذشته و باهدف ارائه خدمات و دستاوردهای خود و نیز با کمک به توسعه پایدار صنعت کشاورزی و اقتصاد کشور، در نمایشگاه بین المللی کشاورزی استان فارس با تمام وجود حضور داشته ایم، امید به تعالی، پیشرفت و خدمت به جامعه ایرانی را همواره بزرگ ترین هدف و مقصد خود می دانیم.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.