تاریخچه شرکت مزرعه فراز آسمان

1389

تاسیس شرکت

شرکت مزرعه فراز آسمان در سال 1389 فعالیت خود را با واردات محصولات بهداشت محیط و انواع سمپاش ها و نیز توزیع کود و سم آغاز نمود.
1391

اخذ نمایندگی انحصاری شرکت فرتینوا اردن

شرکت سپس در سال 1391 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت فرتینوا اردن شده و انواع کودهای آن شرکت را به کشور وارد نمود.
1393

همکاری با شرکت اگروتار ترکیه

از آن جایی که هدف شرکت مزرعه فراز آسمان تامین بهترین نهاده های کشاورزی به خصوص کودهای شیمیایی برای کشاورزی کشور بود، پس از تلاش و بررسی های بسیار موفق به همکاری با دو برند برتر جهانی تولید کننده کود یعنی اگروتار ترکیه و هلیوپتاس فرانسه شد. شرکت اگروتار ترکیه تولید کننده انواع کودهای کامل، ریزمغذی و آلی بوده و همکاری با این شرکت در سال 1393 شروع شد.
1394

آغاز همکاری با هلیوپتاس فرانسه

. هلیوپتاس فرانسه نیز که یکی از شرکت های شناخته شده در سطح جهان و ایران می باشد، تامین کننده انواع کودهای کامل، استریت، ریز مغذی و آلی بوده و همکاری با آن در سال 1394 آغاز گردید.
1395

همکاری با شرکت اس د پ فرانسه

با توجه به نگرش مدیریت مجموعه، رشد و نوآوری شرکت مزرعه فراز آسمان در سال 1395 نیز با سرعت بیش تر ادامه یافت و به جهت تکمیل سبد کالایی شرکت، پس از بررسی های شرکت های تولید کننده مختلف در سراسر جهان، شرکت اس د پ فرانسه به عنوان جدیدترین شریک تجاری مزرعه فراز آسمان برگزیده شد.
همچنین در سال 1395، شرکت مزرعه فراز آسمان همکاری جدیدی را با شرکت های اکسل فرانسه (تولید کننده برندهای برتود، تکنوما و هوزلوک) و کاوازار لهستان برای واردات سمپاش شروع نمود تا بتواند علاوه بر سمپاش های ترکیه ای و چینی، سمپاش هایی با تکنولوژی روز اروپا را نیز در اختیار کشاورزان کشور قرار دهد.
1396

همکاری با شرکت لمسین چین

در سال 1396، جهت تنوع بخشیدن به سمپاش های قابل ارایه، شرکت لمسین چین که یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده سمپاش در آسیا می باشد نیز به مجموعه شرکای مزرعه فراز آسمان وارد شد تا سمپاش پشتی دوکاره دستی-شارژی نیز به سبد محصولات اضافه شود.
1397

عقد قرارداد نمایندگی انحصاری با شرکت فلیکسپر آلمان

در سال 1397، با وجود بروز مشکلات شدید اقتصادی و تجاری در کشور، شرکت مزرعه فراز آسمان همچنان به توسعه فعالیت خود پرداخته و نمایندگی شرکت فلیکسپر آلمان، یکی از تامین کننده های معتبر کودهای شیمیایی در اروپا را اخذ نمود تا محصولات آن را برای اولین بار وارد کشور نماید.